سفارش تبلیغ
صبا
مدیر وبلاگ
 
از تبار آسمان
آقای جمعه های غریبی ظهور کن دهلیزهای شب زده را غرق نور کن یگ گوشه از جمال تو یعنی تمام عشق یا باز گرد یا دل ما را صبور کن آقا چقدر فاصله , اندوه , انتظار فکری به حال این سفر راه دور کن آقا اگر که آمدی و عاشقت نبود یک فاتحه نوازش اهل قبور کن
آمار واطلاعات
بازدید امروز : 8
بازدید دیروز : 9
کل بازدید : 82676
کل یادداشتها ها : 38
خبر مایه

موسیقی


به نام خدا

می گن ما تروریست هستیم می گن ما اجازه نمی دیم کسی حرف بزنه و خفقان همه کشور رو گرفته چرا ؟ چون یه آدم پست و جانی رو اعدام کردیم . چون جان بقیه مردم کشور در خطر بود چون یه جانی خطرناک رذل زاهدان و مردم اونجا رو تهدید می کرد و به قتل می رسوند . حالا شماها که ادعا تون می شه ، برای چی به عراق حمله کردید ؟ به خاطر مبارزه با تروریست و عراقی که سلاح کشتار جمعی داره!؟ پس شما هم می گین چون جون دیگران در خطر بوده حمله کردیم . خوب ما هم این قصاب قلم به دست و کشتیم تا جون مردم بی گناه و نگیره . ولی شماها دروغ گفتید نه از سلاح کشتار جمعی خبری بود و نه تروریستی . شما خودتون تروریست هستید . مگه شما ها سلاح کشتار جمعی ندارید . مگه شماها نبودید که هیروشیما رو با بمب اتم با خاک یکسان کردید و هزاران انسان بیگناه و کشتید . پس حرف حسابتون چیه ؟ تروریست کیه ؟

حالا این وسط که یه عده دارن ازشون حمایت می کنند چقدر باید آدم بدبختی باشند که دیگه پاچه خواری آمریکا رو می کنند .

فجیع ترین جنایات در عراق و فلسطین صورت می گیره اما هیچ کس حاضر نیست درموردش حرفی بزنه اما حالا ما به خاطر پاک کردن کشورمون از وجود دو تا جانی خونخوار ،همه فریاد عدالت خواهی سر می دهند . لعنت الله علی القوم الظالمین

عبدالمالک ریگی صراحتا آدم سر می بره اونم آدم بیگناه حرفی نیست ؟ ما که از مردم کشورمون دفاع می کنیم و قاتل جانی رو به سزای عملش می رسونیم جنایت کار هستیم!؟

دیگه این حناها رنگی نداره . شما که فقط به خاطر منافع شخصی خودتون از آمریکا حمایت می کنید تا مثل گداهای پاچه خوار یه چیزی بهتون بدهند باید خیلی خوار و ذلیل و پست باشید و اثری از مردانگی و غیرت و انسانیت در شما وجود نداشته باشد .

صدام را اعدام کردند به دلیل کشتن مردم بی گناه . اگر اعدام بد بود چرا شما هم صدام را کشتید .

هرچیز به نفع شما باشه خوب و انسانی هست و هرچی به ضررتون باشه مخالف آزادی و انسانیت هست . این یعنی آخرین درجه زذالت و پستی .
این وبلاگ نویسانی که از اینها حمایت کردند حتما می خواهند جای مهر نهاد رو بگیرند ! تا به جیره خواری برسند و اخرش هم روسیاهی!
آیا امریکا و کسانی که ریگی و گروهش و تغذیه می کنند با کشته شدن هرکدام ناراحت می شن ؟ نه این مرد به درک یه نفر دیگه و یه بازی دیگه . فقط ازش سوژه درست می کنند و شعارهای بیخودی و بعد همه چی تمام می شه ! حالا تو بدبخت بیچاره برو ازش حمایت کن ! برو شعار آزادی بده . شاید تو هم روزی مهر نهاد بشی !


  
طراحی پوسته توسط تیم پارسی بلاگ